Areál tábora

Tábor má krásné, klidné a pro toulky se psy stvořené okolí. Louky, pastviny, lesy v kopcovitém terénu. V areálu využíváme jídelnu, klubovnu, ta je otevřena 24 hodin denně a je zde tedy možno dobít telefony udělat si čaj kafe.. I zde psi pod dohledem mohou. V centru areálu je plocha na agility , o kousek dál plocha na obrany. K dispozici je pro lidi i psy nádherná přírodní vodní nádrž. K dispozici máme i část sjezdovky, kde běhají psiska coursing.

areal1 areal2

K areálu patří hotel s kuchyní a bufet, který bude pro rok 2011 pronajat námi vybraným lidičkám, aby zaručoval možnost drobného občerstvení a posezení dle potřeb.

Zhruba dva kilometry ode tábora polní cestou najdete vesnici se dvěma obchůdky.

2

Cesta k areálu

Svojanov u Borušova (okres Svitavy)
GPS: 49°47'0.995"N, 16°46'35.315"E

Mapa

Cesta z Prahy, Hradce Králové, Brna: Praha, HK, Brno – Svitavy – ve Svitavách směr Olomouc – za Moravskou Třebovou (cca 6 km) odbočka doleva Borušov (Staré Město) na této odbočce hned doprava na Borušov projedete serpentinami do Svojanova a na začátku Svojanova doprava směr Mírov a poté hned první doleva a jste na místě :)

Cesta z Olomouce: Olomouc – Mohelnice – směr Moravská Třebová, Svitavy – za Mohelnicí (cca 15 km) odbočka doprava Borušov (Staré Město) na této odbočce hned doprava na Borušov projedete serpentinami do Svojanova a na začátku Svojanova doprava směr Mírov a poté hned první doleva a jste na místě :)

 

Ubytování

V areálu jsou k dispozici čtyřlůžkové chatky s palandami. Do drtivé většiny z nich není zavedena elektřina. Takže baterky sebou:). Chatky s elektřinou jsou přednostně k dispozici rodinám s malými dětmi, tělesně handikepovaným a výcvikářům. V chatkách jsou palandy povlečeny prostěradly, nejsou zde dispozici deky, polštáře a povlečení. Ty lze zapůjčit na místě za poplatek 25,-Kč na den.
Psi mohou být se svými pány v chatkách.

Cena za celou chatku na jednu noc je 250,-Kč. Pokud obsadíte pouze jedno či dvě lůžka a chcete být sami, není problém, prosím, uvést v přihlášce, chatku platíte samozřejmě celou. Pokud sháníte spolubydlící, protože nechcete chatku platit sami - opět napsat emailem.

 

Dále je možnost ubytování ve zděných pavilonech ve dvou, čtyř a pětilůžkových pokojích, cena za povlečené lůžko 250,-Kč noc. Pro dva až tři pokoje je společná toaleta a sprcha. Zde již je elektřina k dispozici na pokojích. V případě dohody a neobsazení celého pokoje se za volná lůžka neplatí.
Za psy se zde také neplatí!

Další možností je, po individuální dohodě, ubytování v hotelu, který je přímo v areálu. Zde jen upozorňuji na skutečnost, že pokoje jsou v prvním či druhém patře a čekají vás tedy schody...Webdesign pro chovatele

Kontakt: jansova@pespritelcloveka.cz
Stanislava Jansová

 

 

 

výcvikové tábory pro psy